SX1
کد: SX1
قیمت:0 تومان
 • نسل جدید لاستیک
  این لاستیک ها طوری طراحی شده اند که شخص بتواند رانندگی بهتری داشته باشد . شکل SX1 طراحی مخصوصی دارد که با عرض و انحناء مناسب و همچنین عمق کافی گل باعث می شود که شخص رانندگی بهتری داشته باشد و همچنین باعث می شود که لاستیک ها دیرتر مستهلک گردد.
 • سه طرح در یک طرح
  طراحی SX1 شامل دو قسمت پهن با شیارهای مستقیم و شیارها و انحناهای افقی می باشد که پهنای این لاستیک را از مدل های دیگر 20% بیشتر کرده که باعث رانندگی راحت در سطوح نمناک (خیس) می گردد . طراحی شیارها در دیواره لاستیک باعث می گردد که در صورت اصابت موانع خسارت کمتری به تایر وارد شود و همچنین این شیارها باعث می شود که در پیچ ها خودرو تعادل و فرماندهی بهتری داشته باشد. این نوع تایر از صدای بسیار کمتری در حرکت برخوردار است و طراحی آن از ادغام 3 طرح مطرح دنیا نشات گرفته است.
 • نوآوری جدید برای مواد گل تایر
  رویه این نوع تایر از موادی طراحی و ساخته شده که بالاترین چسبندگی را با سطح جاده در مواقع بارانی داشته باشد و همچنین طراحی به گونه ای است که مخصوصا در سرعت های بالا ، تایر کمترین دمای داخلی را ایجاد می نماید.
 • دو لایه خارجی از چهار لایه درونی تایر
  دو لایه درونی این تایر به گونه ای طراحی گردیده که وزن خودرو و سرنشینان را در تمام سطح تایر به یک نسبت تقسیم می نماید و این امر باعث می گردد استهلاک تایر کمتر و سرعت بیشتر گردد .
 • دو لایه داخلی از چهار لایه درونی تایر
  دو لایه درونی فلزی دیگر این نوع تایر طوری طراحی گردیده که باعث می گردد مقاومت این تایر در برابر ضربات خارجی بیشتر شده و همچنین باعث می گردد تعادل و فرماندهی بهتری بوجود آید.
 • لبه محافظ دیواره
  برآمدگی بر روی دیواره لاستیک حفاظی می باشد به جهت حفظ لاستیک در برابر ضربات جانبی
SX-1 Dimension Data
SX-1